Skip to content

Birlikte Neler
Yapabiliriz?

Kilo Verme

İdeal kilonuza kavuşmak için birlikte beslenme programınızı hazırlıyor, bu program kapsamında 15 günde bir kontroller için sizi davet ediyoruz. Geldiğiniz her 15 günlük kontrolde detaylı vücut analizinizi yapıyor ve sürecimizi buna göre devam ettiriyoruz.

Kilo Alma

Kilo alma, kilo vermeye nazaran daha önemli bir problem olabilir. Özellikle detaylı araştırmasının yapılması gerekir. Kilo almak isteyen danışanlarımız için de gerekli tahlilleri yaptırıyor, çıkacak sonuçlara göre onlara özel beslenme programı hazırlıyoruz. Aynı şekilde 15 günde bir kontrol için davet ediyoruz. İdeal kilo ve yağ oranına ulaştığımızda koruma programına geçiyoruz !

Online Diyet

Yurt dışından ya da Bursa ili dışından olan ve ofisimize gelemeyen danışanlarımıza için tüm sürecimizi online yürütüyoruz. Bursa ilinde olan ancak ofisimize gelemeyecek kadar gündelik hayatı yoğun olanlar için de bu desteği sağlıyoruz.

Detaylı Vücut
Analizi

Sporla uğraşanlar, evde kendi imkanları dahilinde beslenme programı oluşturan ve bunu uygulamaya çalışanlar için de sadece detaylı vücut analizi yapıyor, sonucu rapor olarak dosya halinde sizlere teslim ediyor, raporun da ayrıntılı açıklamasını yapıyoruz !

Kurumsal Diyetisyenlik
Beslenme Danışmanlığı

Çalışanlarının beslenmesine önem veren, beslenme konusunda bilgilendirilmiş bir çalışanın iş gücüne daha fazla katkı sağlayacağına inan tüm kurumsal firmalara destek olmak bir diğer mutluluk kaynağımız !

Başarılı Danışanlarımız

Burada fotoğraflarını paylaşmak için izin aldığımız sadece birkaç danışanımızın görselleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Unutmayın, pes etmediğiniz sürece halen umut var !

“Vücudunuza iyi bakın, o da size iyi baksın !”

@dytsinemozsoyilgaz - I N S T A G R A M