Obezite, günümüzde gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık problemlerinden biri haline gelmiştir. 2008 yılında dünyada 400 milyon obez kişi varken, 2015 yılında bu sayı maalesef 700 milyona yükselmiştir. Erkeklerde yağ oranının %25, kadınlarda ise %30’un üstüne çıkması obezite hastalığına neden olmaktadır. Tabii ki bilindiği üzere, kötü beslenme, hareketsizlik ve genetik etmenler kilo alımını arttıran en önemli sebepler arasındadır.

Online diyet dediğimiz sistem ise; yoğun iş temposu, vakit problemi yaşayan ya da Bursa dışında olmasından dolayı merkezimize gelme durumu olmayan danışanlarımız için hazırlanmış olan diyet takip programı, bir başka deyiş ile sizlere evinizin ferahlığında diyet ve sağlıklı beslenme hizmeti sunan başarılı bir yöntemdir.

online diyet bursa

Diyetisyen Sinem Özsoy Ilgaz ‘ın yüzlerce danışanları arasına katılmak için ayda sadece 89 TL ‘ye uygun fiyatlı online diyet programlarından yararlanarak ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Online Diyet Sistemimiz Nasıl İşliyor

1- Öncelikle danışanımızın, kilo, boy, yaş bilgileri ile yine karın bölgesi, kol bölgesi, basen bölgesi, vs. gibi fiziksel özelliklerini; aşağıda yer alan online diyet formunu doldurmanız sonrasında öğreniyoruz. Formu doldurmanız sonrasında, ilgili form Dyt. Sinem Özsoy Ilgaz tarafından incelenecek, bu formdaki bilgiler ışığında beslenme programınız hazırlanarak tarafınıza gönderilecektir.

2- Yapılan tespitler sonucunda her danışan için özel bir beslenme programı hazırlanacaktır. Bu programa 30 gün boyunca devam edilecek, bu süre zarfında iki haftada bir kez sizinle irtibata geçilecek (takipli online diyet paketi seçilmesi halinde) ve Dyt. Sinem Özsoy Ilgaz ile görüşme sağlanacaktır. Bunun yanı sıra gün içerisinde saat 10:00 ile saat 18:00 arasında Whatsapp ya da E-posta üzerinden soru sorulabilmesi mümkün olup, makul süreler içerisinde sorularınız için geri dönüş sağlanacaktır.

3- Kilo takip sistemi kapsamında; her 15 günde danışanlarımızla yapılacak telefon görüşmesi sırasında kilo bildirimi yapılması istenmekte, alınacak sonuçlara göre beslenme programının devamı ya da revize edilmesi sağlanacaktır.

4- Bunun yanı sıra yağlanmaların daha fazla olduğu bölgeler ile ilgili egzersiz önerileri verilecektir.

5- İçeriğinde Diyet uyarı sistemi  bulunan paketlerde; Diyetisyenimiz Sinem Özsoy Ilgaz tarafından programa uyulması konusunda hatırlatma içerikli uyarı mesajları gönderilmektedir (takipli online diyet paketi kapsamında yer alır).

6- Online Diyet hizmetinden yararlanmak isteyen danışanlarımız için hazırlanan özel dosyamız ve yine talep etmeniz halinde özel olarak hazırlanan “Fit&Sin Form Çayımız” ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilecektir.

Online Diyet Hizmetleri

Zayıflama Programı

Bugüne kadar çok fazla diyet deneyimi yaşamış ve istediğiniz sonucu elde edememiş olabilirsiniz. İdeal kilonuzda olduğunuzu düşünmüyorsanız, online olarak birlikte zayıflama diyeti uygulayabiliriz.

Kilo Alma Programı

Kilo vermek isteyen danışanlarımız kadar kilo almak isteyen danışanlarımızda olmaktadır. Beden kitle indeksi 18,5 un altında olan kişiler çok zayıf grubuna girmektedir. Bu kişilerde yüksek kalorili dengeli bir diyetle kilo alımını sağlayabilmekteyiz.

Kilo Koruma Programı 

 Yapılan diyetlerde en büyük problemlerden biri verdiğiniz kiloyu koruyamamaktır. İdeal kiloya geldikten sonra hem diyet hem de sporu aynı anda sonlandırdığınızda tekrar kilo almak kaçınılmaz olacaktır. Birlikte beslenmenizi yaşam şekli haline getirip, kilonuzu koruyabiliriz.

Hastalıklarda Beslenme Programı

Kalp- damar hastalıkları, kanser, kolesterol yüksekliği, trigliserit yüksekliği, diyabet gibi bir rahatsızlığınız varsa, kontrol altında olmak ve kan değerlerinizi normal aralıklarda tutmak istiyorsanız, online olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Özel Günler İçin Beslenme Programı

Bazen çok acil vermeniz gereken birkaç kilonuz olabilir. Kontrollü diyet yaparak, özel gününüze birlikte hazırlanabiliriz.

Emzirme Döneminde Diyet Programı 

Doğum kilolarınızından, emzirme döneminde kurtulun. Sağlıklı bir anne günde 700 – 800 ml süt salgılar ve bu sayede ortalama 750 kalori harcar. Bu nedenle emziren bir annenin günlük beslenmesine 300 – 500 kalori ek yapması gerekir. Günlük olarak yediklerinize ekleyeceğiniz her kalori dengeli olursa süt verimliliğiniz artar ve kilo veriminiz kolaylaşır. Dengeli bir diyetle süt kaliteniz azalmadan diyet yapabilirsiniz.

Online diyet hizmeti alan başarılı danışanlarımızın elde edeceği kazanımlar;

  • Beslenme yaşam şekliniz haline gelecek
  • Kalıcı ve sağlıklı kilo kaybedeceksiniz

Unutmayın diyet kişiye özeldir !

Online diyet için lütfen aşağıdaki paketlerden herhangi birisini seçtikten sonra; 7 gün 24 saat boyunca telefon numaramızdan ya da info@fit-sin.com adresinden e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Kararlıyız, tüm Türkiye ‘yi online diyet ile ideal kiloya ulaştıracağız !

İrtibat Telefon : 0 224 234 87 46 ( 0 224 2 FITSIN)