Skip to content

Sinem Özsoy IlgazDiyetisyen

“Hakkımda”

Diyetisyen Sinem Özsoy Ilgaz; aslen Bursa doğumlu olup, ilk, orta ve lise eğitimini Bursa ‘da bitirmiş, lisans eğitimini ise İstanbul ilinde Arel Üniversitesi ‘nde görmüştür. Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde bir süre görev yapmakla birlikte, kariyerinde gıda üretimi ve güvenliği konusunda da tecrübeleri bulunmaktadır. 

Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Diyetisyen Sinem Özsoy Ilgaz; Bursa ili Yıldırım ilçesi Mesken Meydanındaki Akat Plaza ‘da bulunan Fit&Sin Yaşam Koçluğu Beslenme Danışmanlık Merkezi ‘nde, danışanları ile birebir görüşerek sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmetinin yanı sıra  online diyet konusunda da hizmet vermektedir.

İnsanların Hayatına Dokunmak!

Bugüne kadar 3500 den fazla danışanımın hayatına dokunmuş olmak, benim için müthiş bir gurur ve mutluluk kaynağı ! Bu mutlu kitle arasında seni de görmek istiyorum. Ben elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum !

Küçük Sırrımı Paylaşıyorum !

Her zaman danışanlarıma söylediğim sırrımı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Amacımız kilo vermek değil; amacımız sağlıklı beslenmek. Sağlıklı beslenip vücudumuza iyi baktığımız sürece; hastalığımızda, yaşlılığımızda o da bize iyi bakacak ! Vücudumuz yaradılış itibariyle kendisini savunmak için tüm gerekli donanımlara sahip. Yeter ki biz ona iyi bakalım ! 

dyt sinem ozsoy ilgaz

Sinem Özsoy Ilgaz

Diyetisyen

Bursa ilinde; gıdanın üretim aşamasından son tüketim aşamasına kadar yaklaşık 10 yıldan fazla süredir çalışmalarına devam ediyor.Bu tecrübesini danışanları ile paylaşıyor. Birebir, online diyet programları ve kurumsal beslenme danışmanlığı diyetisyen hizmeti veriyor.